} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /web/htdocs4/renoprojektcz/home/www/wp-content/themes/renoprojekt/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Energetika a mobilita blízké budoucnosti

Energetika blízké budoucnosti

S rozvojem obnovitelných zdrojů a decentralizací energetiky dojde v blízké budoucnosti k tzv. demokratizaci energetiky. To znamená, že využijete tržby z produkce elektřiny nejen na vlastní střeše, ale i tržby z elektřiny z větrného parku budou ve vaší obci sdíleny mezi mezi jejími obyvateli. Trend se také popisuje jako komunitní energetika či sdílená energetika.

Budeme nápomocni vaší obci trend demokratizace energetiky zachytit. Budeme na jedné straně obec trvale finančně podporovat z tržeb z větrných elektráren a na druhé straně budeme dodávat čistou a levnou elektřinu z VtE do objektů s větší spotřebou a navíc ještě napomůžeme obstarat obci různé dotace.

 


Elektro-mobilita blízké budoucnosti

Jistě jste zachytili i stále se zrychlující trend v oblasti elektromobility. Kdo bude stát stranou, v blízké budoucnosti bude na druhé koleji.

Významným způsobem pomůžeme vašemu regionu tento trend včas zachytit. Ve vhodných místech vybudujeme rychlonabíjecí stanice s trvale nejnižší cenou za nabíjení. A když už pro čisté elektromobily, tak také napájené zaručeně čistou elektřinou přímo z VtE.

Pomůžeme s vyřízením dotací na elektromobily či potřebnou infrastrukturu. Elektromobily, a to i nákladní, se v prostředí obcí již dnes vyplatí pořizovat bez dotací. Platí to pro svoz odpadů, obecní služby, rozvoz zásilek atp.

Zjednodušeně řečeno, vozy, které denně pravidelně najedou 50 až 150 km, se již dnes vyplatí pořizovat jako elektromobily, větší náklady na pořízení se v provozu vrátí během 5 až 10ti let, s dotací rychleji. Neplatí to samozřejmě pro luxusní osobní vozy, i když i Tesla se svým Modelem 3 je už v zámoří konkurenceschopná v porovnání s běžnými vozy.

Plug In 2783574 960 720
Electric Car 338939 960 720
614w

© Copyright 2019 RenoProjekt.cz | administrace