} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /web/htdocs4/renoprojektcz/home/www/wp-content/themes/renoprojekt/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Podporujeme

Vedle obcí a municipalit podporujeme místní sdružení, spolky a sportovní kluby, školky a školy atp. Pravidelně jsme sponzory pro místní sportovní klání a soutěže, kulturní a jiné společenské akce atp. Pravidelně jsme sponzory pro místní sportovní klání a soutěže, kulturní a jiné společenské akce.

Budeme dodávat čistou a levnou elektřinu z VtE do objektů s větší spotřebou, připojitelných po vlastním vedení. Tím zvýšíme konkurenceschopnost a stabilní zaměstnanost u místních podniků.

Pomůžeme s vyřízením dotací na elektromobily a potřebnou infrastrukturu, pro OZE na střechách a úspory. Elektromobily, a to i nákladní, se v prostředí obcí již dnes často vyplatí pořizovat bez dotací. Platí to pro svoz odpadů, obecní služby, rozvoz zásilek atp.

A když už používat čisté elektromobily, tak také napájené zaručeně čistou elektřinou přímo z VtE.

Pomůžeme s vyřízením dotací na úspory a obnovitelné zdroje na střechách. Pomáháme s rozvojem chytrých sítí.


Renofarmy již dnes podporují:

renofarmy.cz/podporujeme  


RenoEnergie podporuje:

Pis
KKRoudnice
Kapr Vánoční
Kar
Hod
Ber
Trou
TJ
Roud
SDH Vedomice
Rej
Tatran Dlouhá Ves

 

© Copyright 2019 RenoProjekt.cz | administrace